Gay si impotent Dezabonat

adaugat de indimenticabil cu 4 ani in urma
Stiati ca nu ne impartim doar in Barbati si Femei? la o privire de suprafata asa poate parea, dar cine mai este azi atat de superficial? iata cum sta treaba: unii barbati sunt femei in sinea lor si unele femei viseaza sa aiba pula. sunt si multi barbati care isi inchipuie ca a avea pula si coaie este o conditie suficienta pentru a fi sexul tare, iar multe femei ca fiind sexul slab le include automat in sexul frumos. tocmai eram framantat de aceste ganduri dimineata asta, asa ca am dat un search pe google si iata ce am aflat: Orientarea Sexuala este de 3 feluri:

- HETEROSEXUALA (atractie pt sexul opus)

- HOMOSEXUALA (atractie pentru acelasi sex - a nu se confunda cu atractie pentru propriul sex, aia se numeste masturbare)

- BISEXUALA (asta inseamna deja ATOTSEXUALA)

mai mult, cineva a avut ideea sa faca o subimpartire nuantata in 7 trepte a orientarilor, pe care a botezat-o cu numele sau: Kinsey Scale (pentru curiosi ca voi , uitati si un "http://en.wikipedia.org/wiki/Kinsey_scale") . Evident, fiecare dintre noi se regaseste in studiul lui, dar la fel de bine si in acesta (al meu):

0. bliax! n-am mancat niciodata omleta/

1. am mancat o singura data omleta si nu mi-a placut/

2. nu imi place omleta, dar mananc din cand in cand/

3. SUNT UN MANCATOR DE OMLETA/

4. imi place omleta de mor!/

5. imi place omleta, dar mananc prea rar omleta/

6. imi place omleta dar nu am mancat niciodata.

personal, am niste intrebari fara raspuns: (astept lamuriri)

OARE EXISTA BISEXUALI CARE SA NU VREA SA AIBA RELATII CU ALTI BISEXUALI? (adica doar cu straights si numai cu ei - indiferent de care)

OARE LA CE SE GANDESTE UN BISEXUAL CLASIC CAND SE MASTURBEAZA? (un bisexual care se masturbeaza este ca marea si cu cerul care se schimba intre ele. mereu. din pacate, e limitat/condamnat sa aiba doar un singur tip de orgasm. asta daca nu e si hermafrodit, norocosul!)

conform teoriei ca nu poti avea Prieteni Adevarati de celalalt sex, UN BISEXUAL NU POATE AVEA DRAGOSTE PLATONICA FATA DE NIMENI. sa-si ia un caine, e singura scapare. doar daca nu e si zoofil fara speranta.

BISEXUAL INSEAMNA CA ARE RELATII SEXUALE/ROMANTICE ATAT CU BARBATI CAT SI CU FEMEI SAU ATAT CU HETEROSEXUALI CAT SI CU HOMOSEXUALI? fiecare este o conditie necesara dar nu suficienta.

Indiferent ce as fi eu pe scara de la 0 la 6, stiu ca nu pot iubi cu adevarat o femeie si ca nu pot face sex cu un barbat. deci, gay platonic si impotent sufleteste. Alte opinii ?

adaugat de redeyes_cj cu 4 ani in urma
amu tine-te sa vezi cati masculi te viziteaza la profil :blink:
adaugat de redeyes_cj
amu tine-te sa vezi cati masculi te viziteaza la profil :blink:

M-or vizitat deja ... ba chiar si din cei ce ar fi trebuit sa stie ca nu"s pe invers ... Dar nu-i bai :) am trecut sado-maso . Hai vizitatorii lu" tata ..... :D
adaugat de rumanita cu 4 ani in urma
si METROSEXUAL ce inseamna???? sex in metro?sau cu metroul? sa vedem..stiutorii... ;)
adaugat de tina21 cu 4 ani in urma
Metrosexualul este:
-un barbat modern, constient de latura sa feminina.
-isi ingrijeste atat fata cat si corpul, si se imbraca in haine la moda indiferent de ocazie
-are cele mai in voga coafuri, este la curent cu stirile mondene si are intotdeauna pantofii lustruiti.
-sexualitatea lui poate fi perceputa gresit de catre cei care il cunosc.
-are succes la femei, fiind invidiat de colegii sau cunoscutii sai masculi pentru acest lucru.
-impresioneaza femeile cu detalii pe care nu le intalnesti la un barbat obisnuit..

Rumanito, nici-nici :D
adaugat de tina21
Rumanito, nici-nici :D

iote-te cine stie ... pentru mine e unul bun numa de mers la cumparaturi cu doamnele ... are ala frate o rabdare la incercat chestii si la ales distantele dintre dungi ... ceva de groaza
adaugat de noelle cu 4 ani in urma
Mi-ar place unul....ador barbatii splicuiti, cu atentie la detalii, care sunt galanti, au grija sa dea cu dusul de mai multe ori pe zi ( prin toate locurile ), iar barbieritul fetei nu este un chin, Imi plac barbatii care au mainile ingrijite , au grija de silueta lor si stiu sa poarte un costum . Din pacate ma uit in stanga si-n dreapta ....foarte putini barbati mai sunt atenti la modul in care arata, la modul in care se prezinta in fata iubitelor/sotiilor /prietenelor lor. :unsure:
adaugat de noelle
Mi-ar place unul....ador barbatii splicuiti, cu atentie la detalii, care sunt galanti, au grija sa dea cu dusul de mai multe ori pe zi ( prin toate locurile ), iar barbieritul fetei nu este un chin, Imi plac barbatii care au mainile ingrijite , au grija de silueta lor si stiu sa poarte un costum . Din pacate ma uit in stanga si-n dreapta ....foarte putini barbati mai sunt atenti la modul in care arata, la modul in care se prezinta in fata iubitelor/sotiilor /prietenelor lor. :unsure:

Incercati un remediu .... virtual
FACEAM REFERIRE LA METROSEXUAL:P.....
Hmmm poate nici nu e o idee asa rea....Caut metrosexual si nu gasesc:P!!!!Toti metrosexualii sa vina la mine!!!!:lol::lol:
adaugat de noelle
Hmmm poate nici nu e o idee asa rea....Caut metrosexual si nu gasesc:P!!!!Toti metrosexualii sa vina la mine!!!!:lol::lol:

uite unul noelle , cu tot cu verbul si textele la el :
adaugat de tina21 cu 4 ani in urma
adaugat de noelle

:lol: :lol: :lol: sa fie doi, vreau si eu unu :D :D dar sa-mi care el poseta
adaugat de gabigabi43 cu 4 ani in urma
adaugat de tina21
:lol: :lol: :lol: sa fie doi, vreau si eu unu :D :D dar sa-mi care el poseta

Vreti doi,sau unul singur pentru doua?! :P ;) Glumesc. Oricum sunt cam...luat si nu-mi ramane decat sa glumesc. Insa chestia cu metrosexualul imi suna familiar. :P
adaugat de gabigabi43
Vreti doi,sau unul singur pentru doua?! :P ;) Glumesc. Oricum sunt cam...luat si nu-mi ramane decat sa glumesc. Insa chestia cu metrosexualul imi suna familiar. :P

Metrosexualul iti suna ... familiar , distinse domn ? Sau ... te gandeai ca si mine la acei tipi care unde vad o oglinda , hop si ei la concurenta cu doamnele ? Eu cred ca ele se gandeau la ... Pepe si oglinzile lui ;)
adaugat de gabigabi43 cu 4 ani in urma
adaugat de indimenticabil
Metrosexualul iti suna ... familiar , distinse domn ? Sau ... te gandeai ca si mine la acei tipi care unde vad o oglinda , hop si ei la concurenta cu doamnele ? Eu cred ca ele se gandeau la ... Pepe si oglinzile lui ;)

Indi,domnule dragă (ca sa fim in atmosfera topicului) sunt pe acest site cateva (vreo 6-7) persoane care ma cunosc si in realitate si stiu care este stilul meu. Imi place sa am grija de mine. Nu m-am considerat niciodata metrosexual,dar nici nu m-ar deranja daca cineva mi-ar spune ca ma comport ca unul. In rest...toate bune(le) si frumoase(le). Uratele ti le las tie :P
adaugat de DELILAH cu 4 ani in urma
adaugat de indimenticabil
Stiati ca nu ne impartim doar in Barbati si Femei? la o privire de suprafata asa poate parea, dar cine mai este azi atat de superficial? iata cum sta treaba: unii barbati sunt femei in sinea lor si unele femei viseaza sa aiba pula. sunt si multi barbati care isi inchipuie ca a avea pula si coaie este o conditie suficienta pentru a fi sexul tare, iar multe femei ca fiind sexul slab le include automat in sexul frumos. tocmai eram framantat de aceste ganduri dimineata asta, asa ca am dat un search pe google si iata ce am aflat: Orientarea Sexuala este de 3 feluri:
- HETEROSEXUALA (atractie pt sexul opus)
- HOMOSEXUALA (atractie pentru acelasi sex - a nu se confunda cu atractie pentru propriul sex, aia se numeste masturbare)
- BISEXUALA (asta inseamna deja ATOTSEXUALA)
mai mult, cineva a avut ideea sa faca o subimpartire nuantata in 7 trepte a orientarilor, pe care a botezat-o cu numele sau: Kinsey Scale (pentru curiosi ca voi , uitati si un link spre deplina edificare) . Evident, fiecare dintre noi se regaseste in studiul lui, dar la fel de bine si in acesta (al meu):
0. bliax! n-am mancat niciodata omleta/
1. am mancat o singura data omleta si nu mi-a placut/
2. nu imi place omleta, dar mananc din cand in cand/
3. SUNT UN MANCATOR DE OMLETA/
4. imi place omleta de mor!/
5. imi place omleta, dar mananc prea rar omleta/
6. imi place omleta dar nu am mancat niciodata.
personal, am niste intrebari fara raspuns: (astept lamuriri)
OARE EXISTA BISEXUALI CARE SA NU VREA SA AIBA RELATII CU ALTI BISEXUALI? (adica doar cu straights si numai cu ei - indiferent de care)
OARE LA CE SE GANDESTE UN BISEXUAL CLASIC CAND SE MASTURBEAZA? (un bisexual care se masturbeaza este ca marea si cu cerul care se schimba intre ele. mereu. din pacate, e limitat/condamnat sa aiba doar un singur tip de orgasm. asta daca nu e si hermafrodit, norocosul!)
conform teoriei ca nu poti avea Prieteni Adevarati de celalalt sex, UN BISEXUAL NU POATE AVEA DRAGOSTE PLATONICA FATA DE NIMENI. sa-si ia un caine, e singura scapare. doar daca nu e si zoofil fara speranta.
BISEXUAL INSEAMNA CA ARE RELATII SEXUALE/ROMANTICE ATAT CU BARBATI CAT SI CU FEMEI SAU ATAT CU HETEROSEXUALI CAT SI CU HOMOSEXUALI? fiecare este o conditie necesara dar nu suficienta.
Indiferent ce as fi eu pe scara de la 0 la 6, stiu ca nu pot iubi cu adevarat o femeie si ca nu pot face sex cu un barbat. deci, gay platonic si impotent sufleteste. Alte opinii ?

mie imi place omleta pe bune...deci? :unsure:
adaugat de indimenticabil cu 3 ani in urma
adaugat de noelle
Caut metrosexual si nu gasesc:P!!!!Toti metrosexualii sa vina la mine!!!!:lol::lol:

- Of, Ioane, unde ai ajuns? Esti irecuperabil! Un alcoolic si afemeiat!
Ia exemplu de la Vasile. El este dependent de droguri si homosexual.
***Vasile era metrosexual
.
adaugat de wannabcuckold cu 3 ani in urma
Mai sunt si cei asexuali, care nu simt atractie nici fata de barbati si nici fata de femei.
adaugat de indimenticabil cu 3 ani in urma
adaugat de wannabcuckold
Mai sunt si cei asexuali, care nu simt atractie nici fata de barbati si nici fata de femei.

daca ajungem acum sa aprofundam discutia , nu contesta nimeni ca nu suntem perfecti ... vorbeam despre curente , nu despre defecti ...
adaugat de MYLADDY cu 3 ani in urma
Cand se vb de bisexuali,in general se imagineaza un barbat in postura asta!...Asa cum se vede si mai sus!...Si care e legatura cu metrosexualul,...nu stiu!...
Dar o femeie bisexuala,... :) ...mai face atata valva?...
Nu cred,...i se ofera un strap-on si-o colega de camera cu prima ocazie!
adaugat de Preotelu cu 3 ani in urma

Nu cred,...i se ofera un strap-on si-o colega de camera cu prima ocazie!

Eu nu i-as da niciodata un strap-on, doar colega de camera ;) Probabil fiindca nu-s nici gay, nici bi, nu ma pasioneaza penetrarea! Vreau doar saruturile si atingerile :P

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum