Sex cu o fata virgina! Dezabonat

adaugat de Donny2010 cu 4 ani in urma
Am o fantezie :D ...vreau sa ma culc o virgina! Ati avut parte de asa ceva? Descrieti in detaliu! Cum vi s-a parut actul sexual...e neplacut si pentru baiat asa cum se spune?

Pot avea loc mai multe numere cu o fata aflata la prima experienta sexuala? Plang fetele la dezvirginare, se vaieta mult, gem? Ce pozitii ati incercat prima data? Credeti ca rezista o virgina la 3 numere? Astept raspunsuri!
adaugat de trident04 cu 4 ani in urma
Credeti ca rezista o virgina la 3 numere?

Nu esti deloc pretentios...
adaugat de gabigabi43 cu 4 ani in urma
A face sex cu o virgina nu este o experienta foarte placuta.Fata nu se simte ok asa ca nici tu nu esti in apele tale.Nu m-am uitat sa vad ce varsta ai,dar banuiesc ca esti "crud". Depinde ce sentimente te leaga de...virgina.Iti va fi foarte greu daca nu ai oarece experienta.In primul rand trebuie sa comunici foarte mult cu ea,sa o pregatesti si fizic(preludiu) si moral.
Deja te gandesti sa "ii tragi" vreo 3 numere? N-ai sa vezi! Dupa dezvirginare trebuie sa te porti foarte tandru cu ea,sa o faci sa inteleaga ca o iubesti,ca nu o vei parasi si poate a doua sau a treia zi vei avea parte si 2-3 numere.
adaugat de tania321 cu 4 ani in urma
baiatul e masochist, parerea mea! ... dar nah, fiecare cu fanteziile lui....
adaugat de simple2 cu 4 ani in urma
io n-am avut parte de asta...:blink:
si nici n-am vrut sa am parte..i-am lasat pe altii sa se chinuie...sa slefuiasca...iar eu sa gasesc produsul finit...
am luat in gluma topicul...insa realizez ca e un subiect...
sincer, nu mi-ar face placere...oricat de barbat m-as simti, nu pot intelege cum poate fi placut ceva ce produce durere...sa nu-mi spuneti povesti despre dureri placute...in acel moment, femeia sufera o transformare...inclusiv fizica...si nu e vorba doar de un fond de ten aplicat...ceva se rupe...sangereaza...
o alta problema e ca in marea majoritate a cazurilor, barbatii cauta asta doar ptr a-si face un titlu de glorie...au in palmares o virgina...
nu e vorba de o iubita...
e vorba despre o...VIRGINA !
doare al dracului... ustura... simti ca un tais de lama care sfarteca dintre coapse pana in gat ...
in pana mea, de ce naiba nu s-or fi gandit sa inventeze macar un anestezic local?!
si cat de "deviat" trebuie sa fii sa-ti placa asa ceva?!
in plus, acum vad...
idiotul o trece la capitolul "fantezii" !!!:angry:
si nu ma mira, asta e descrierea lui:
Despre mine: "Smecher de dorobanti am multi bani si sunt destept"flacau...sincer, cred ca ai nevoie de un barbat...sa-ti arate care-i treaba cu sexul...chiar cu deflorarea...
adaugat de tania321
doare al dracului... ustura... simti ca un tais de lama care sfarteca dintre coapse pana in gat ...
in pana mea, de ce naiba nu s-or fi gandit sa inventeze macar un anestezic local?!
si cat de "deviat" trebuie sa fii sa-ti placa asa ceva?!

Tu vorbesti serios? Atat de rau doare?...poate exagerezi tu un pic?!!! :blink:
adaugat de simple2
in plus, acum vad...

Nu mai jigni...ca nu-i frumos! Ce daca am trecut la fantezii...fiecare cu fanteziile lui!
nu e o regula generala, difera de la o femeie la alta... dar tinand cont ca-s o persoana rezistenta la durere, fa tu socoteala...
TAniuta...
trebuie sa recunosti ca vreo 2 zile nu-ti prea mai arde de sexuiala :) cat ai fi de rezistenta..
Pana la urma vorbim de-o cicatrice acolo :)
adaugat de Donny2010
Nu mai jigni...ca nu-i frumos!

ia-ti un avocat...sunt sigur ca se vor gasi destui care sa te ajute...
sau jigneste-ma si tu, daca gasesti motive ptr asta...:angry:
adaugat de gabigabi43 cu 4 ani in urma
frate,cand eram eu adolescent era o mare "smecherie" sa dezvirginezi; este acel orgoliu tipic masculin;vezi doamne eu am fost primul pe-acolo...
in ziua de azi este mai greu sa gasesti o fata virgina...
tri, tocmai aia spuneam... cat rezist eu si tot n-a fost o bagatela...
si mai adauga vreo saptamana-doua... cicatricea nu e doar fizica
adaugat de tania321
tocmai aia spuneam... cat rezist eu si tot n-a fost o bagatela...
si mai adauga vreo saptamana-doua... cicatricea nu e doar fizica

:)
Atunci sa ne punem problema de 2-3 numere... cred ca ori e putin aberant.... ori in afara de prostituate n-am footut nimic pana acum :)
nu pot vorbi in numele altora, dar eu stiu ca dupa primul nu mi-a mai trebuit nimic o buna bucata de vreme... strangeam si scrasneam din dinti si imi doream sa se termine mai repede totul ca sa ma inchid in baie
adaugat de Lyberti_golden cu 4 ani in urma
adaugat de simple2
in plus, acum vad...
si nu ma mira, asta e descrierea lui:
Despre mine: "Smecher de dorobanti am multi bani si sunt destept"
flacau...sincer, cred ca ai nevoie de un barbat...sa-ti arate care-i treaba cu sexul...chiar cu deflorarea...

asta doream să zic si eu!!! la 23 de ani? ce "fantezie" bezmetică !
şi da... DOARE "first time"! de parcă ai fi pedepsită !!!
adaugat de florin_c76 cu 4 ani in urma
Ce mare scofala sa dezvirginezi?
E o reusita de succes?
Important e sa arati iubire fata de virgina nu sa te dai "cucos" ca poti sa o dezvirginezi!
adaugat de MIRUNAmica cu 4 ani in urma
:angry: naspa subiect..bleakkk si toata lumea "calare" pe el..saraca virgina...
adaugat de tina21 cu 4 ani in urma
O studenta de pe plaiuri mioritice si-a scos virginitatea la licitatie online pentru a-si tea plati studiile, relateaza ananova.com.
Alina Percea are 18 ani, este din Caracal, judetul Olt, a posat anuntul bomba pe un site specializat in matrimoniale si licitatii erotice: www.gesext.de.
In anunt, domnisoara se recomanda ca fiind nefumatoare si virgina cu acte in regula eliberate de un medic ginecolog. Ea ofera castigatorului licitatiei un week-end de vis alaturi ea. Bineinteles toate cheltuielile vor trebui sa fie suportate de catre norocosul castigator.
Studenta avida de studiu spera sa obtina in schimbul virginitatii 50.000 de euro, dar cu trei zile zile inainte de inchiderea licitatiei suma maxima oferita este de doar 5000 de euro. Se pare ca pana si inocenta unei tinere studente din Caracal nu mai este apreciata la adevarata valoare in aceste vremuri tulburi de criza.
Pe langa bani, Alina spera ca prin acest demers sa-si intalneasca si sufletul pereche alaturi de care sa traiasca pana la adanci batraneti.
Daca ai ceva noroc, si ceva euro :D poate esti castigator Succes!!! :D
adaugat de antonio_george2002 cu 4 ani in urma
Am o fantezie ...vreau sa ma culc o virgina! .....Donny boy....esti plin de fantezii mai pulash. Spre binele virginelor, sper ca fantezia ta sa ramana doar fantezie.....ar fii pacat sa ramana copilu traumatizat dupa primele 3 numere cu un CRAI DE DOROBANTI bolnav

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum