Sex cu o fata virgina! Dezabonat

adaugat de aly_2008 cu 4 ani in urma
Pfff si eu,ca proasta,am dat-o gratis. :D
Tinuta,hai sa ne facem o ,recontruire de himen(din fier forjat) la fiecare incercare de,deflorare,5000 de euro. :D
adaugat de tina21 cu 4 ani in urma
adaugat de aly_2008
Pfff si eu,ca proasta,am dat-o gratis. :D
Tinuta,hai sa ne facem o ,recontruire de himen(din fier forjat) la fiecare incercare de,deflorare,5000 de euro. :D

Asta am spus si eu, macar la jumatate de pret s-o dau :D :D
:D
adaugat de katalyna30 cu 4 ani in urma
sincer eu nu stiu sa fac diferenta dintre durerii de a fi dezvirginata si a fi violata.eu am fost prima data violata si am trait o drama pot spune
adaugat de punjatina cu 4 ani in urma
adaugat de tina21
Asta am spus si eu, macar la jumatate de pret s-o dau :D :D
:D

pot sa licitez si io cu vrginitatea mea? :lol: :lol: ofer comision celei care imi aduce pretendeti :lol: :lol:
adaugat de axelandru cu 4 ani in urma
adaugat de tania321
doare al dracului... ustura... simti ca un tais de lama care sfarteca dintre coapse pana in gat ...
in pana mea, de ce naiba nu s-or fi gandit sa inventeze macar un anestezic local?!
si cat de "deviat" trebuie sa fii sa-ti placa asa ceva?!

nu sunt sigur da cred ca exista prin norvegia dezvirginarea medicala, adica mergi la medic si taie himenul sub anestezic , nu mai e neplacuta prima experienta...chiar nu imi aduc aminte unde am citit despre asta, dar probabil gasesti si pe net
adaugat de redeyes_cj cu 4 ani in urma
eu nu am avut nimic.absolut nimic :blink: / craiule de dorobanti,sufletul unei femei greu se vindeca. o sa vina vremea cand vei cauta calitate( dar aia inseamna maturizare...) si acea calitate pe care o vei considera sufletul pereche poate ca va avea sechele de la unul ce a vrut o virgina si a dat in ea ca in oala cu sarmale...3 numere .
adaugat de inmodsigur cu 4 ani in urma
"Craiului" cred ca i-ar place mult sa fie virgina si la ciclu in acel moment...sa vada sange cat mai mult... :lol:
Oare o fi "hemofil"?
adaugat de tania321 cu 4 ani in urma
adaugat de axelandru
nu sunt sigur da cred ca exista prin norvegia dezvirginarea medicala, adica mergi la medic si taie himenul sub anestezic , nu mai e neplacuta prima experienta...chiar nu imi aduc aminte unde am citit despre asta, dar probabil gasesti si pe net

o fi acum, am auzit si eu ceva.... da" e acolo, la ei, la noi inca e in voga ideea ca tre" sa fie ca la abator ... si pe vremea noastra cine naiba stia de asa ceva?!
adaugat de ghost13 cu 4 ani in urma
lasa tania ,macar te-a chinuit si pe tine cineva
adaugat de MYLADDY cu 4 ani in urma
In tarile nordice stiu ca se practica dezverginarea medicala,...si de f mult timp chiar!...
Nu e neaparat nevoie sa curga sange garla,...nici sa doara in draci!...Cum nici himenul nu e obligatoriu sa se rupa,...poate fi elastic!...Nu mai zic de varianta ca se poate sa nu-ti iasa din prima!...
Nimic nu e STAS in ale virginitatii!...
Tre` sa ai rabdare si tutun copile,....si s-ar putea sa iasa chiar ceva frumos,de care sa-ti amintesti alaturi de EA multa vreme!...Nu trebuie sa te gandesti la tine in acea noapte,nici sa fii grabit!...Acolo trebuie arta,nu graba INTRODUCERII!...Trebuie sa fii tu pregatit sufleteste,...apoi sa te gandesti ca acea fata nu te va uita niciodata!...
Depinde de tine cum vrei sa-si aduca aminte de MOMENT!!!...
adaugat de allana71 cu 4 ani in urma
se practica si la noi , o poate face orice ginecolog cu anestezie locala ... fara spitalizare ...doar ca doctorul nu are timp de preludii , nu te saruta , nu te mangaie... :) daca se hotaraste cineva sa o faca ... sa se gandeasca bine ca va fi lipsita de toate astea :D
adaugat de simple2 cu 4 ani in urma
adaugat de axelandru

asta-i sfat ptr tania???:blink:
ce-ai facut, fata? ti-ai cusut-o, intre timp?:blink:
da mah, mi-s ca noua :D
adaugat de simple2 cu 4 ani in urma
si acum? ce faci?
te duci in norvegia sa te taie aia?
sau cauti defloratorul de ocazie?:D
nu mah, o scot la licitatie ca cica e in trend :D :D :D
adaugat de alacucuvaia cu 4 ani in urma
Am o fantezie ...vreau sa ma culc o virgina!
Da" ea vrea ?
Ati avut parte de asa ceva?
Am avut ... si ce-am pierdut ?
Descrieti in detaliu!
Perversule ! Care domn crezi ca-ti da tie apa la moara ?
Cum vi s-a parut actul sexual...e neplacut si pentru baiat asa cum se spune?
Daca e virgin, e neplacut (din cate se spune ; dar numai o tarancuta si-ar pierde fecioria cu unul ca tine)
Pot avea loc mai multe numere cu o fata aflata la prima experienta sexuala?
Depinde cate telefoane-si permite. Daca e de conditie mai modesta, nu !
Plang fetele la dezvirginare, se vaieta mult, gem?
Depinde cat de melancolice sint. Sau cat de brutal e animalu". Se vaita ca pierd ultimul tramvai si le omoara parintii. Gem ...dimineata, pe paine cu unt.
Ce pozitii ati incercat prima data?
Retroversa.
Credeti ca rezista o virgina la 3 numere?
Credem. Asa am fost invatati de mici ; cica-ar ajuta.
Astept raspunsuri!
Le ai !
adaugat de mngmarius cu 4 ani in urma
baiat masochist ce esti ....de as sta cu 5 virgine goale in pat fiind cele mai bune nu m-as incumeta ...cel mult un sex oral
adaugat de Carol37 cu 4 ani in urma
Marius,sa inteleg ca tu le-ai rupe doar maselele,nu si himenul...a te culca(foote)cu o virgina nu e mare brinza,a face dragoste cu o virgina pe care o iubesti si te iubeste e...alta minacare de peste,si nu vad de ce se tot pling femeile ca doare ca moare...daca ar fi chiar asa de ce nu ramin fete mari :D ...raspund tot eu...din naivitate :lol: .......
adaugat de Proximmo cu 3 ani in urma
un topic foarte educativ, am luat notite, acum ma duc in oras cu lectia pregatita.
carol, vanatorule de himene, daca ai iubita si vrei sa o faceti si esti curios cum e atunci nu vei gasi raspunsurile care trebuie, daca ai doar niste fantezii atunci sunt ori puierile ori cu siguranta sadice. eu acest topic l-as trece la categoria Coltul Vesel. mi se pare mai mult o gluma decat un subiect serios.
adaugat de Theseus cu 3 ani in urma
well..baiatul nu simte mai nimic special, poate o frustrare.....din cauza fetei :( ..care, totusi....sufera
damn, nu as vrea sa fiu in locul ei..iar faza cu amintitul sigur..isi amintesc..! :mellow:

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum