ti-a murit vreodata la intrare? Dezabonat

adaugat de Preotelu cu 4 ani in urma
adaugat de andiboss
nu stiu daca asta este explicatia, dar se poate si din cauza excitatiei excesive iar asta inseamna ca iti place foarte mult persoana.

Din cauza excitarii prea puternice ejaculezi, nu iti moare... Sau sunt deja extraterestrii printre noi? :D
adaugat de punjatina cu 4 ani in urma
adaugat de Preotelu
Din cauza excitarii prea puternice ejaculezi, nu iti moare... Sau sunt deja extraterestrii printre noi? :D

preotele..... omu a incurcat notiunile... sau...poate nu intelege ca " ejacularea precoce e una" si sa iti moara la intrare e alta :D ....
adaugat de punjatina
preotele..... omu a incurcat notiunile... sau...poate nu intelege ca " ejacularea precoce e una" si sa iti moara la intrare e alta :D ....

E deja al doilea...Ori oamenii nu mai inteleg sensurile, ori masculii au o mare problema cu ejacularea precoce :P
adaugat de Preotelu
E deja al doilea...Ori oamenii nu mai inteleg sensurile, ori masculii au o mare problema cu ejacularea precoce :P

nah.... unora li se intampla atat de des amundoua...incat nu mai vad deosebirea :lol: :lol: .... da pe bune acuma.... eu inca raman la parerea mea.... ca tuturor barbatilor moare la intrare ( adica inainte sa intre in "femeie" se blegeste... ca sa inteleaga cu totii ce inseamna "murit").... dar nu toti recunosc..... si... la fel spun si despre ejacularea precoce ( adica inainte sa intre...sau dupa ce a intrat... a si ejaculat)... cu totii am patit-o.... motivele sunt enorme..... ba prea excitat... ba emotii... ba doresti persoa aceia prea mult...
adaugat de punjatina
nah.... unora li se intampla atat de des amundoua...incat nu mai vad deosebirea :lol: :lol: .... da pe bune acuma.... eu inca raman la parerea mea.... ca tuturor barbatilor moare la intrare ( adica inainte sa intre in "femeie" se blegeste... ca sa inteleaga cu totii ce inseamna "murit").... dar nu toti recunosc..... si... la fel spun si despre ejacularea precoce ( adica inainte sa intre...sau dupa ce a intrat... a si ejaculat)... cu totii am patit-o.... motivele sunt enorme..... ba prea excitat... ba emotii... ba doresti persoa aceia prea mult...

Sunt total de acord cu tine. Cum spuneai mai sus, e ca masturbarea, unii recunosc, altii nu... depinde cum traieste fiecare cu el insusi.
O cauza frecventa a "mortii"/blegirii este alcoolul.
sau femeia a uitat sa treaca pe sub dush... sau oboseala..... sau... nu iti place persoana..... etc..etc....
adaugat de tania321 cu 4 ani in urma
adaugat de punjatina
sau... nu iti place persoana.....

pai si atunci, ce puii mei cauta acolo, cu ea in pat?!
adaugat de tania321
pai si atunci, ce puii mei cauta acolo, cu ea in pat?!

poi...vezi tu...unii mai merg si pe premiza.... " pola nu are ochi si nu stie carte" ......
adaugat de tina21 cu 4 ani in urma
adaugat de punjatina

Si sa vezi ce fata aveti atunci...pfff...de blegomani rusinati :lol: :lol:
adaugat de punjatina
poi...vezi tu...unii mai merg si pe premiza.... " pola nu are ochi si nu stie carte" ......

Sau e obligatie de serviciu...
adaugat de punjatina

hai ma, ma lasi? .... mi se pare stupid, cum naiba sa ajungi in pat mergand pe premiza asta?!
adaugat de redeyes_cj cu 4 ani in urma
ei Tania,asta e un raspuns indirect ca...si barbatii se prostitueaza :D doar ca la ei se numeste "obligatie de serviciu" :lol:
adaugat de safira cu 4 ani in urma
barbatii de razbunare ca sunt ei praf si ca le moare pula la intrare ,gasesc motive sa zica de femeie ca e urata ,nespalata ori N motive...si exact cum a zis tania..ce dracu mai cauta cu muierea la orizontala daca nu e stapan pe pula lui? jalnic....aia nu sunt barbatii,nu sunt demni sa-si poarte maciuca-n fatza!
altii asteapta resucitari orale cand nu i se scoala barbatia....vorba lui tavi...hihihi :D
eu ma intrebam ce naiba cauta cu femeia respectiva in pat daca nu-i place... insa nu luasem in calcul si varianta cu "obligatiile de serviciu" :D ... dar si atunci, daca tot e profesionist, macar sa se comporte ca atare :D
adaugat de mih_30 cu 4 ani in urma
adaugat de safira
barbatii de razbunare ca sunt ei praf si ca le moare pula la intrare ,gasesc motive sa zica de femeie ca e urata ,nespalata ori N motive...si exact cum a zis tania..ce dracu mai cauta cu muierea la orizontala daca nu e stapan pe pula lui? jalnic....aia nu sunt barbatii,nu sunt demni sa-si poarte maciuca-n fatza!
altii asteapta resucitari orale cand nu i se scoala barbatia....vorba lui tavi...hihihi :D

daca dzeu te a inzestrat cu gaura, nu mai arunca cu pietre in noi...asta e o problema de pshic nu de stapinire sau potenta..in fine e mai usor sa desfaci picioarele si sa critici decat sa intelegi ce are omul de nu poate sa il trezeasca pe "mariusica" din somn :D
adaugat de tooexpensive cu 4 ani in urma
adaugat de redeyes_cj
huh,delicata problema voastra. dar daca suntem intelegatoare si avem rabdare,poate iesi chiar ceva frumos apoi :rolleyes:
si daca tot suntem aici,vreau sa va intreb ceva,sa ma dumiresc. nu am chef sa deschid un alt topic ca ar fi inutil. deci: un barbat poate avea orgasm fara sa ejaculeze? sau foarte putin,sa ejaculeze... si apoi sa mai poate continua actul sexual ? (pana vad eu rezultatul :P)

IHi ...un barbat poate avea orgasm fara sa ejaculeze! Cunoscatorii stiu ca orgasmul nu e ejaculare si vice versa! Am practicat intr-un timp tantra si continenta sexuala si a fost super!
Ca sa nu fiu Off Topic...nu mi-a murit la intrarenever dar mi s-a intamplat sa nu am erectie cu o respectiva duduie :blink:
adaugat de tooexpensive cu 4 ani in urma
adaugat de safira

Cata directivitate :D :D :D :D cred ca ai inhiba 50% din masculii dupa site daca i-ai lua asa tare :D :D
aia care se inhiba din atat lucru nu sunt barbati...voi, masculii cautati femei frumoase iar noi,femeile cautam masculi virili si puternici...daca nu gasim ramanem cu vibratorul nostru ca el nu moare la intrare niciodata :D nici nu se inhiba..
aaa..si oricum 75% din masculii de aici cauta doar laba virtuala,ca-n real nu le da mana si nici pola :lol:
adaugat de wildtomcat cu 4 ani in urma
mai copii, mi s-a intamplat si mie in primul an de casnicie :huh:
ma suna nevasta-mea si cu o voce blonda, imi spune ca daca ma grabesc sa ma intorc acasa are o ...surpriza ptr mine !!! va dati si voi seama ce s-a intamplat cu hard-ul meu :wub: ...m-am certat cu sefu ...am fugit de la munca ...am trecut cu masina pe roshu ...am calcat un militian ...am ajuns acasa ...si atunci, la intrare, s-a petrecut nenorocirea !!! din cauza curentului s-a trantit usa !!!
...dar tot raul pana la urma a fost spre bine ...o luna de zile din cauza "mancarimilor" de la gips am ejaculat decateva ori pe zi ^_^ :o

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum