Saloane de masaj Dezabonat

adaugat de hannibal cu 4 ani in urma
Eu n-am nimic impotriva saloanelor de masaj. Indiferent despre ce fel de saloane de masaj vorbim. Fiecare dintre ele, atat cele cu finalizare cat si cele fara, serversc o nevoie. Ambele tipuri de saloane "acopera" o lipsa ;) . Lipsa de sex sau lipsa de relaxare.Cu ce m-ar deranja pe mine ca undeva, la un salon cineva o ia in mana (scuzati expresia cam dura) si o termina, atata timp cat eu imi doresc un masaj de relaxare? Cunosc si saloane in care pot merge sa beneficiez de un masaj adevarat, fara nici o conotatie sexuala. Asa ca...am de unde alege... :P
Ramina, sunt intr-u totul de acord cu tine. Dar, cred ca si in domeniul acesta functioneaza regulile pietei libere. Adica cererea determina oferta, nu? Probabil, exista mai multa lume care isi doreste masaj erotic decat masaj de relaxare. Atata timp cat nu dispar de tot saloanele in care se practica exclusiv masaje de relaxare, nu vad care e problema.
daca iti doresti cu adevarat un masaj de relaxare, cauti pana gasesti. Daca vrei sa stropesti si alti pereti decat peretii apartamentului tau, ia un ziar si cauta anuntzuri. Asa se separa graul de neghina.
Scuzati libertatea exprimarii...azi sunt in modul "slobod la gura". :lol:
P.S. Pentru non-ardeleni, slobod = liber.
adaugat de RaminaNirvana
esti oricand binevenit sa fii "slobod la gura" asa nu risti sa apara frustrari si inhibitii

Da, dar mi-e frica sa nu cedeze inima in cei "dusi la biserica" :)))
Sincer, am cam citit cateva posturi ale unor persoane cam scandalizate de subiectele pe care le discutam. Dar sper sa inteleaga lumea ca e vorba doar de opinii...
adaugat de redeyes_cj cu 4 ani in urma
dar chiar asa...un maseur "thailandez" ptr muieri,nu? prin Cluj...? poate fi si negru,nu am obiectii :lol:
adaugat de Preotelu cu 4 ani in urma
Am fost la masaj in mai multe orase, iar in Bucuresti cam la toate care merita. Situatia e astfel:
- "saloane" de sex pe care le-am evitat din start
- saloane unde fetele fac doar masaj si punct. Masajul erotic nu e pt toata lumea, nu oricine il intelege
- saloane unde fetele fac doar masaj, dar pt ca ne-am placut am facut si mai mult si am ramas oarecum prieteni. Situatie extrem de rara, dar fericita
Deci? Conteaza ce vrei tu, ca si client.
P.S.: @redeyes,ramina fac un masaj erotic.... ;)
redeyes_cj...pentru tine ma vopsesc negru si imi fac operatie estetica sa imi fac ochii oblici...ba chiar invatz thailandeza :lol: Exista o problema, totusi: cand intru intr-un salon de masaj, ciucurelul meu ia atitudine si nu iese de acolo decat dupa finalizare. Deh...puterea obisnuintei ;)
adaugat de scipius cu 4 ani in urma
Dar intr-un astfel de salon ati merge? Eu as merge, fara sa-mi fie rusine si chiar l-as recomanda.
http://www.dailymotion.com/video/x5c960_massage-erotique-erotic-massage_sexy
Fac si eu ca Tri. Cu multumiri Dariei.
adaugat de tania321 cu 4 ani in urma
si eu as merge la unul din ala.... daca se intampla ca in videoclip, din punctul meu de vedere e o experienta care merita traita ... mai ramane doar sa-mi fac curaj :D
nici asta nu e chiar de lepadat :rolleyes:
XxVyjRep5rg
adaugat de Preotelu cu 4 ani in urma
adaugat de scipius
Dar intr-un astfel de salon ati merge? Eu as merge, fara sa-mi fie rusine si chiar l-as recomanda.
http://www.dailymotion.com/video/x5c960_massage-erotique-erotic-massage_sexy
Fac si eu ca Tri. Cu multumiri Dariei.

Majoritatea saloanelor asa si sunt.:) Acum depinde daca tu vrei doar atingeri sau...
adaugat de baiatbun12 cu 4 ani in urma
io stiu numa de saloanele din pomul de craciun...si-s buneeeeeeeeeeeeeeeeeee...tare bune.
adaugat de redeyes_cj cu 4 ani in urma
mie imi place mai mult masajul facut de o tipa (corpul ei) decat cel facut de un barbat...tot cu corpul lui. e mult mai senzuala o femeie( recunosc ca nu ma excita dar e mult mai senzual) :P
adaugat de redeyes_cj
mie imi place mai mult masajul facut de o tipa (corpul ei) decat cel facut de un barbat...tot cu corpul lui. e mult mai senzuala o femeie( recunosc ca nu ma excita dar e mult mai senzual) :P

Pfuoai...nici nu stiam cate avem in comun...si mie imi place mai mult masajul facut de o tipa. :lol: :P
adaugat de Ramina cu 4 ani in urma
Adica eu, daca fac doar masaj, nu sunt buna? :(
adaugat de Carol37 cu 4 ani in urma
Sa se separe griul de neghina,am auzit pe undeva pe aici si asa si este,asa ar trebui sa fie...acum oarece vreme in urma am stat ceva vreme intr-o tara asiatica unde masajul era la rang de cinste...deci,dupa o saptamina de munca primul drum in oras era ata catre salonul de masaj unde se facea doar si numai masaj,am avut si oarece expierente unde mi-a placut de tipa si ea de mine si...a fost o nebunie,mai exact dupa ce a terminat serviciul,acolo la salon doar ,,a furat la mina"...app,in acea tara prostitutia se practica mai mult decit comertul,ei bine am ramas interzis cind o alta femeie mi-a zis ca si-o trage cu mine din cauza ca asta vrea ea si asta isi doreste si daca as incerca sa o platesc se ridica si pleaca instant...sint un iubitor de masaj si un cunoscator,masajul facut in romanica este....asa cum este el,adica un fel de scarpinici si o abureala....si in virtutea selectarii griului de neghina...simple,poti incerca sa deschizi un salon de masaj cu maseoze asiatice,te asigur ca spulberi orice concurenta si chiar ca nu o sa transforme un masaj intr-o cotaiala cleioasa...app,in cel mai luxos centru SPA 2,5 ore de masaj costa aproape 15 euro iar tratamentul era cu adevarat de neinchipuit
adaugat de hotsexyro cu 3 ani in urma
apoi nu-i mai "sanatos" sa stai la un masaj,fie el si erotic,decat la "amanta?pana la urma amanta vrea sa devina "legala" si uite asa te alegi cu stresul unui divort si apoi cu o alta nevasta(la fel de stresanta,caci nevestele asa sunt prin definitie mai devreme sau mai tarziu) :lol: ...pe cand asa,mergi intr-un loc curat,te alegi cu un masaj ce te scapa de stres si cu un numar de sex fara probleme morale!
;)

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum