Gica... Dezabonat

adaugat de Ely32 cu 2 ani in urma
Mai cum poti sa trimiti un astfel de mesaj...
Propun un test IQ inainte de creare cont..aici..
M-am saturat de fiecare data cand ma loghez sa primesc astfel de mesaje retardate..

"Buna! mie imi plac femeile care stiu ce doresc, daca esti o femeie stilata, curata si iei anticonceptionale mi-ar placea sa ne terminam
amandoi in acelasi timp. acum de tine depinde daca doresti vorbe sau
fapte."
adaugat de Wargasm cu 2 ani in urma
:-)
Stai să îți șablonez imaginea....
Unii oameni, la ei în cămruță pe placere, singuri, cîteodată dezbrăcați cu mîna pe cuc, visează și își aștern gîndurile prin mesageriile celor care îi inspiră...
adaugat de LeAnne cu 2 ani in urma
 Oh, Ely, ai noroc! Astfel de mesaje sunt inocente :)))) Stai să vezi când te-or găsi cei mai macho de pe aici  
 Și acum, lăsând gluma deoparte... Băi, masculilor, dacă vreți să vă goliți ouțele virtual, folosiți-vă puțin și ouțul ăla de sus, numit creier. Nici o femeie nu o să vă răspundă la astfel de mesaje  cu "Vai, ce norocoasă sunt, chiar voiam să-mi frec lindicu' în fața calculatorului și nu aveam cu cine!". Dar deh, când neuronu' coboară nu mai ai ce cere... 
 C'est la vie! 

adaugat de vasilica44 cu 2 ani in urma
crezi tu ca niciuna ...
adaugat de vasilica44 cu 2 ani in urma
da femeile incep cu nu ai sa imi trimiti ceva bani ...ca asa te iubesc de numa numai...este corect
adaugat de zgabearta cu 2 ani in urma
Mai doamnelor sau sa bomnisoarelor sau maicutelor in primul rînd acest site este cu tenta sexuală asa ca nu va mai plîngeti cînd ati facut cont aici trebuia sa va asteptati si la asemenea abordări si tu Warsgam nu te mai da băiat bun ca nu capeti nimic ele se cred pe fb
adaugat de indimenticabil cu 2 ani in urma
De cand s-a ieftinit internetul , a scazut calitatea internautilor . Plin de ciobani care viseaza la mioare si de printzese din spatele mopului . Dar ... de noi depinde daca acordam o alta sansa ...
Blocheaza ... inca functioneaza ....
adaugat de Wargasm cu 2 ani in urma
adaugat de LeAnne
 Oh, Ely, ai noroc! Astfel de mesaje sunt inocente :)))) Stai să vezi când te-or găsi cei mai macho de pe aici  
 Și acum, lăsând gluma deoparte... Băi, masculilor, dacă vreți să vă goliți ouțele virtual, folosiți-vă puțin și ouțul ăla de sus, numit creier. Nici o femeie nu o să vă răspundă la astfel de mesaje  cu "Vai, ce norocoasă sunt, chiar voiam să-mi frec lindicu' în fața calculatorului și nu aveam cu cine!". Dar deh, când neuronu' coboară nu mai ai ce cere... 
 C'est la vie! 

E...hai să nu exagerăm. Atîtea ființe - atîtea fantezii.Există tot felul de fetish-uri pe lume. Femeile servesc și ele, doar că sînt puțin mai timide (la început)

Sau ... nu : Pt asta trebuue sa ai pula pe maaura mea, reziatenta si sa ma futi cu prietenul meu3 zile în urmăperfect ... si cum crezi ca s-ar intampla asta ?3 zile în urmă(Invalid img)Pune aici poza cu ce vrei sa introduci in mine si apoi vedem daca avem deapre ce discuta!3 zile în urmă ..   blocked2 zile în urmă(Invalid img)...am cont platit
adaugat de Athum cu 2 ani in urma
Gică a scris asta?
adaugat de Athum
Gică a scris asta?
 Din fericire , nu . Dar se pare ca nu sunt un atat de bun pastrator al tabieturilor forumului . In varianta de dinainte de a da enter ... lucrurile pareau ok ... dupa .. a iesit ceea ce ai gasit 
Cool! :-)
adaugat de imiplace77 cu 2 ani in urma
Buna imi place dragostea
adaugat de arisha cu 2 ani in urma
adaugat de imiplace77
Buna imi place dragostea
 Poftim! Hop si Gica!
Profunzime, lungime, lățime sau încărcare electrostatică (termodinamică)?

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum