sexul cu un android - pareri pro sau contra Dezabonat

adaugat de dantev2 cu 2 ani in urma
In anul 2050 sau 2100 sunt destul de sigur ca , japonezii vor fi perfectionat primul android(si androida) pentru sex.Parerea mea este ca atat timp cat aceasta jucarie nu inlocuieste un partener uman , poate ajuta mult o casnicie .Avand in vedere ca atat barbatul , cat si femeia dupa o anumita varsta nu mai fac sex cum faceau cand erau tineri , acest tip de robot poate ajuta mult .Ma gandesc , ca in viitor se vor inventa pielea artificiala , secretii artificiale , robotii vor putea fi customizati la inceput si apoi(pentru barbati , androidele ar putea avea un sistem de marire sau micsorare a sanilor si fundului iar pentru femei un sistem de marire sau micsorare a penisului) .Asta in combinatie cu ochelarii VR ar putea crea niste fantezii interesante(de ex sex pe luna sau cu o uriasa ). Desi senzatia fizica ar fi la fel , mintea va putea fi pacalita. Totusi , acesti androizi nu trebuie sa se comporte mecanic , ci sa aiba inteligenta artificiala. Personal , daca pretul acestora ar fi accesibil mi-as lua o astfel de androida . Daca vitoarea sotie e ocupata si nu se ocupa de mine , voi putea sa o scot pe Lolabelle din dulap si sa fiu satisfacut  fara sa fiu nevoit sa o insel sau sa apelez la sex platit(pentru femei , nu cred ca le-ar deranja sa aiba un Johny Crenvurst in dulap cand sotul e ocupat cu munca si ajunge obosit acasa)
Sunt curios care sunt parerile voastre legate de acest subiect
P.s Inca o chestie pentru acesti androizi : au nevoie sa fie rezistenti la apa si sa aiba un sistem de curatare intern bazat pe apa , cu evacuare(adica dupa ce termini cu ei , apa murdara sa poata fi scursa in dusa sau in vasul de wc)
adaugat de Athum cu 2 ani in urma
Aici care ar fi diferența acest tip de sex futurist, și sex cu sex cu un vibrator (să zicem cu baterii solare), o păpușă gonflabilă  (ar putea fi cu slot USB pentru a reda fișiere audio și suport pentru covrigi).
Sau dacă... încercați să vă imaginați senzația mixtă de sex cu storcătorul de fructe, sau, de ce nu, cu toți cititorii forumului deodată!
Am uitat să spun: pentru, de ce nu?
La asta cu vibratorul ma gandeam si eu dar atentie androizii pentru femei ar putea face cunnilingus (saliva ar fi artificiala) si fingering sau fisting. De ce ar fi diferite androidele de papusi gonflabile pentru barbati? Pai oralul ar putea fi facut mai bine(androida ar avea suficient de multe programari , ar putea face deepthroat) in plus androida ar face o chestie pe care sotia sau prietena nu cred ca ar putea sa o faca : din anal sa treaca la oral(bineinteles , avand anus artificial nu ar exista probleme de scarba si nici nu ar fi ceva murdar) Totul se rezuma la tehnolgie .Atat timp cat androidul/androida e folosit doar ca distractie e ok In plus la un android nu exista teama ca o poti lasa gravida(asta e valabil si pentru androizii pentru doamne care ar avea o substanta bazata pe apa , asemanatoare spermei si care nu distruge organismul)
Și unde se poate comanda așa ceva?
asta nu stiu asta e  ce vreau eu rezultatul final ar putea fi diferit(adica mai bun sau mai rau) dar deja se lucreaza la asta  uite aici https://www.youtube.com/watch?v=eAuam8iiH3Q
adaugat de motanel56 cu 2 ani in urma
wow,  vad ca sunt aproape perfecte si daca esti unpic masochist
poti comanda dupa modelul sotiei!
totusi, daca are vreo linie de comanda gresit scrisa si se blocheaza,
ca am vazut ca are pana si dinti. cum o resetezi? ca pina se termina
bateria ...

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum