Pastilele de slabit chiar slabesc? Dezabonat

adaugat de lorenna111 cu 2 ani in urma
Pastilele de slabit chiar slabesc?
adaugat de edu_vlad cu 2 ani in urma
Buna. Pastilele de slabit sunt doar un adjutant. Pe langa asta, trebuie sa ai un stil de viata mai sanatos, sa ai grija la ce anume mananci etc...Sa nu crezi ca le iei, si o sa se intample o minune fara ca tu sa faci altceva .Lucrez cu asa ceva si stiu multe detalii. 
adaugat de Florinmarianpopescu cu 2 ani in urma
In general aceste pastile sunt mai mult nocive decat sa te ajute. 
Daca astfel de pastile ar functiona, nu ar mai fii oameni grasi. 
La fel cum spunea edu_vlad, fara sport si un stil de viata mai sanatos nu se va intampla nimic. 
Din experienta proprie, orice fel de produs de genu, ca e de slabit sau de energie, sunt in mare parte degeaba, marketing la greu cu scopul de a face bani si mai mult incurca. 
adaugat de cedricleo cu 2 ani in urma
Sunt eficiente ca efect placebo. Am o prietena care a slabit 5 kg fara sa modifice nimic in alimentatie. Desigur ca nu pastilele au ajutat-o, insa creierul a lucrat pentru ea.
adaugat de Mysstique cu 2 ani in urma
Nu trebuie decat sa te uiti la americani -la care cred ca boala natiunii lor e obezitatea -si sa intelegi ca nu,nu exista pastile care sa te slabeasca miraculos pt ca ei cu siguranta si-ar permite-o.
adaugat de Solomarian cu 2 ani in urma
Nu slabesc, sunt minciuni care-ti distrug si ficatu'.Sunt sportiv si am fost antrenor de fitness 3ani, stiu ce vorbesc, sa slabesti te ajuta o dieta buna+sport+suplimente.
adaugat de dedupanc cu 2 ani in urma
Ce suplimente? Eu am luat o perioada african mango 900 dar nu sunt asa multumit de rezultate.
adaugat de Carol37 cu 1 ani in urma
...intrebarea poate fi pusa invers,pastilele de ingrasat,ingrasa?Evident ca nu,de ingrasat te ingrasa mincarea,tot mincarea te poate slabi ca sa zic asa.Prima miscare ar fi sa scoti capul din frigider,a doua este sa inveti ce trebuie si mai ales cit trebuie sa maninci......Cea ce ma mira cel mai mult este cit de pueril pot gindi niste maturi.......Au inghitit sloganuri cu lopata cum ca se poate,ca daca asa am asa......de fapt legile fizicii nu s-au schimbat cu nici o centima.Daca nu muncesti cit trebuie o sa acumulezi oboseala= in timp uzura timpurie,boli etc,daca nu maninci ce trebuie rezultatul v-a fi tot mai putina energie,tot mai putina eficienta,un corp tot mai slab si expus atacurilor........
adaugat de indimenticabil cu 1 ani in urma
Cea mai eficienta dieta incepe de la ceea ce pui in cosul de cumparaturi . Da , " a avea grija" la ceea ce mananci ... este pussin mai complicat pt toti , mai ales la cei ce ani de zile si-au format anumite tabieturi alimentare . Medical insa , cel mai eficient pt zeci dintre pacientii ce au dorit sa slabeasca a fost metabolic balance-ul . Nu e reclama . Este doar un regim de viata echilibrata , in functie de istoricul medical al fiecaruia , de greutatea la care se doreste a se renunta , etc . Bashca faptul ca ai un medic la indemana pe care sa il poti consulta , fara costuri , cand ai comiso :) 
adaugat de rarreori cu 1 ani in urma
Cand suferi de ''boala porcului'',,, cam greu de controlat cosul de cumparaturi si alimentatia :)))))), n-o zic cu rautate dar,,,din pacate e purul adevar!
adaugat de Solomarian cu 1 ani in urma
Suplimente de slabit sunt multe, mai exact suplimente de ars grasime in combinatie cu dieta si sport, altfel le iei degeaba, l-carnitina, animal cuts, lipos 6... astea-s de inceput, restul sunt foarte tari si nu le pot recomanda fara sa stiu/vad. Poti sa suferi de ''boala porcului'' eu ador porcul, dar am 13% grasime, am muschi. Trebuie sa ai habar cum sa le combini.
adaugat de Carol37 cu 1 ani in urma
App de fatburn solomarian,stii pe unde as mai gasi xenadrine ultra in Ro?Sau ceva echivalent ce este pe piata,te intreb ca info.
adaugat de traiancornea cu 1 ani in urma
Se poate incerca si cu hello slim. E un ceai de slabit. Si ceaiul verde e destul de benefic in lupta impotriva kilogramelor.

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum