Un truc cu care ati obtinut potenta mai mare Dezabonat

adaugat de fotorik cu 2 ani in urma
Cu ce truc ati reusit sa aveti o potenta mai buna?
adaugat de motanel56 cu 2 ani in urma
Am ales s--o fak cu o femeie  ;-)
adaugat de Alden cu 2 ani in urma
Pot sa-ti spun ca, inaintea incercarii oricarui truc, am facut cateva lucruri de bun-simt si care s-au dovedit benefice nu doar pe partea de potenta:
- reuntarea la fumat, de la 25-30 de tigari pe zi am ramas la "tigara de dupa", adica maxim 3-4 tigari pe saptamana
- mai putine kilograme, de la 102-105 la maxim 90-92, ceea ce, la o inaltime de 188 de cm e foarte bine
- miscare mai multa, mai multa bicicleta si mers pe jos decat masina, mai multe iesiri in parc, munte, padure etc.
Partea cu miscarea in aer liber are si alte avantaje, se largeste brusc "baza de selectie" feminina, intalnesti mult mai des ocazii de flirt real, priviri, zambete... ma rog, intelegi tu ce spun.

Nu stiu in ce conditie fizica esti, ce varsta si ce obiceiuri ai, dar poate te ajuta sa stii ca exista si alte metode de imbunatatire a starii generale fizice si mentale, inainte de apelul la trucuri.
adaugat de bittza cu 2 ani in urma
Foarte bune sfaturile si trucurile Alden! Cu siguranta ca ajuta la cresterea potentei sexuale daca sunt facute  corect.
adaugat de cuplu46cm cu 2 ani in urma
adaugat de motanel56
 si ce ati facut, ati spalat vasele?
adaugat de lorenna111 cu 2 ani in urma
adaugat de indimenticabil cu 2 ani in urma
adaugat de indimenticabil cu 2 ani in urma
adaugat de cuplu46cm
adaugat de motanel56

oooo daaaaa :)))) o femeie pe deplin satisfacuta are multa energie ... pe care trebuie sa o foloseasca ... de aceea nu mi-am cumparat niciodata o masina de spalat vase ... si uneori , nici ea , masina de taiat lemne ...
adaugat de kokosi cu 1 ani in urma
O cura cu vigrax face minuni. Si salata de telina  sau un pahar de vin rosu inainte are aproape aceleasi efecte.

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum