Greata de penis/de sperma Dezabonat

adaugat de edu_vlad cu 2 ani in urma
Salutare. Am o problema. Eu si cu sotia mea, suntem casatoriti de 8 ani. Viata sexuala este asa si asa, adica sunt momente in care ne merge foarte bine, insa sunt si momente in care este nasol tare. Oscilam mereu. Problema este, ca ea nu imi face sex orasl. Mi-a mai facut in acesti ani, insa foarte rar. Mai mult, ii este foarte greata de sperma. Si cand facem sex, doar daca vede sperma, incepe sa vomite. Doamnelor, fetelor, aveti astfel de probleme?
adaugat de prieten70 cu 2 ani in urma
Totul este de ordin psihologic. OferA-i materiale sa citeasca ca sperma nu e ceva nociv pentru organism. Spune- i ca iti poate face sex oral fars finalizare din partea ta. 
adaugat de Kimbaby cu 2 ani in urma
Eu cred ca persoanei pe care o iubesti mai ales sotului tau ii poti face tot ce ii aduce placere. Eu cu sotul meu nu avem inhibitii si restrictii in pat. 
adaugat de 0femeie cu 2 ani in urma
Si eu cred ca persoanei pe care o iubesti poti sa-i dovedesti intelegere si sa nu insisti cu sexul oral daca sti ca ei nu-i place, fa-i ce-i place, sau experimenteaza tu ceva ce nu-ti place ca sa o poti intelege.
adaugat de andrei3321 cu 2 ani in urma
depinde de la caz la caz,,,,cat de deschisi sunteti in pat,...noi nu ne putem inchipui sexul fara oral.....de ambele parti
adaugat de mielcopt cu 1 ani in urma
daca nu exista placere sexuala ar trebui sa exista intelegere. ok nu-i place sa o suga sau sa dea limbi dar odata pe saptamana o face 3minute macar de dragul partenrului pe care se presupune ca il iubesti si care ar trebui sa aprecieze

Nu poti adauga o replica la acest subiect decat daca ai un cont pe Placere.ro

Logheaza-te Inscrie-te acum